Sand set Kaja - MoonyBoon
Sand set Kaja - MoonyBoon
Sand set Kaja - MoonyBoon

Плажен сет за игра ''Кая''

  • Наличност:
    В наличност
  • SKU:
    900 819
€4,00
Sand set Kaja - MoonyBoon

Плажен сет за игра ''Кая''

€4,00
Описание на продукта

Детски комплект за игра на плажа.

Включва:

  • кофичка
  • гребло
  • лопатка
  • различни формички
Отзиви за продукта

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)